Новини

У Херсоні влада вирішила перебудувати дороги під рух вантажівок, хоча це буде дорого

Херсонська влада вирішила зробити кошторис доріг, які треба перебудувати під рух вантажівок. Вже кажуть, що це буде дорожче, але всім вигідніше.

Протягом багатьох років у Херсоні є проблеми, пов’язані із рухом та відстоєм вантажного транспорту, особливо того, який прямує на елеватор і в порти міста. Окрім пошкодження дорожнього покриття автомобільних мереж, створення шуму, задимлення вихлопами в районах приймальних пунктів, вагові машини також порушують умови транспортування й паркування.

“Ви заробляєте з того, що до вас прямують вантажі, а Херсон з цього лише втрачає. Ця історія закінчилася. Відтепер ми з вами разом плануємо, робимо та відповідаємо за стан доріг”, – звернувся міський голова Ігорь Колихаєв до товариств-перевізників та Укртранзбезпеки під час спільної наради.

Обговорили, що зараз існують технології будівництва доріг, які дозволять вантажівкам пересуватися містом без шкоди для дорожнього покриття.

“Так, це коштуватиме дорожче, але разом ми зможемо собі це дозволити, у виграші будуть всі», – запевнив радник міського голови Юрій Стельмашенко.

“Разом” – це певно означає, що витрати візьме на себе не лише бюджет міста? Чи це лише красномовні слова?

Фото ілюстративне

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close