Новини

У Херсоні виявляється розвивали інфраструктуру для велотранспорту

Вчора, 28 квітня, виконком Херсонської міськради розглянули питання «Про попередній розгляд проєкту рішення міської ради «Про результати виконання Програми розвитку велосипедної інфраструктури у  м. Херсоні на 2020 рік».

Було надзвичайно цікаво послухати про виконання цієї програми, адже, як відомо, Херсон абсолютно не пристосований для велосипедного транспорту. Адже максимально, що було зроблено у місті у цій сфері – намальовано білою фарбою лінії на асфальтованих доріжках у міському парку Херсонська фортеця, що минулою владою було представлено, як велосипедні доріжки…

Проте, на жаль, начальниця міського управління транспорту Марина Віркун не здивувала: «У зв’язку з ковідом ми були обмежені у коштах… Тому всього зробити не вдалось… Ми будемо розвивати інфраструктуру. У нас на грантові кошти розроблена концепція розвитку велотранспорту міста Херсона. Розроблені відповідні маршрути. Ми будемо продовжувати писати програму на декілька років і передбачати відповідні заходи».

Писати програми та передбачати заходи – у цьому херсонським чиновникам немає рівних. Проте вся ця писанина здебільшого нічим реальним та корисним для містян так і не закінчується.

До того ж шкода, що Марина Анатолівна не була більш красномовною на засіданні виконкому і не розповіла скільки бюджетних коштів минулого року пішло «на розвиток інфраструктури велотранспорту».

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close