Новини

У Херсоні за кошти ЄБРР модернізують транспортну систему

Оголошено тендер на розробку плану сталої мобільності, повідомляє сайт Херсонської міської ради. Його вартість — 150 тисяч євро або близько 4 мільйона гривень — грантові кошти від Європейського банку реконструкції та розвитку.

“У рамках технічного завдання на розробку плану сталої мобільності, які розробляли радники міського голови разом із експертами Банку, передбачається проведення обстежень (пасажиропотік, трафік, опитування мобільності), розробка мультимодальної транспортної моделі, визначення основних пріоритетів розвитку транспортної системи міста, удосконалення маршрутної мережі, розробка індикаторів для відстеження ефективності впровадження запропонованих заходів», – повідомляє сайт міськради.

Підрядник буде обиратися із 6 компаній, які пройшли попередній відбір ЄБРР. Участь у тендері візьмуть дві фірми з Великобританії, по одній з Франції, Німеччини, Греції та Ізраїлю. Коли будуть оголошені результати, невідомо. У міськраді зазначили, що пропозиції від учасників будуть прийматися до 7 лютого.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close