Новини

У Херсоні знову аварія на каналізаційному колекторі на вулиці Чорноморська

Як повідомляє Херсонводоканал, 16 квітня на каналізаційному колекторі, який проходить по вул.Чорноморська, від вул.Університетська до Бериславського шосе, саме за адресою: Чорноморська, 22 виникло засмічення, яке перешкоджало проходженню стічних вод. Після обстеження було з’ясовано, що знову сталося руйнування склепіння труб чергової ділянки, що і призвело до припинення руху стоків.
Працівниками водоканалу були виконані роботи з розрізання асфальтового покриття над місцем пошкодження та розриття грунту до місця проходження колектору.
“Постійно відкачуються та вивозяться цистернами стічні води від прилеглих житлових будинків. Завезено кесони для забезпечення роботи працівників на глибині більше 4 м. На даний момент першочергово необхідно замінити 16 метрів пошкодженої ділянки колектору діаметром 300 мм.
Рух автотранспорту по вул. Чорноморська не припинено, але тимчасово обмежено одну смугу руху. Водопостачання і водовідведення мікрорайону ХБК відбуваються у повному обсязі.
Враховуючи зношений стан каналізаційного колектору, для недопущення нових аварійних ситуацій необхідно виконати роботи з його відновлення на ділянках від житлового будинку вул.Чорноморська, 22 до вул. Шовкуненка та від вул. Айвазовського до КНС-1 загальною довжиною 1103 м. Сьогодні водоканал та громада міста потребують додаткових сил та засобів для проведення вказаних робіт”, – говориться в повідомленні.
Як повідомляв Мій Херсон, у лютому водоканал вже замінив 22-метрову ділянку колектора на глибині 4-х метрів на вулиці Чорноморська. До того ж, як попереджав колишній директор водоканалу, зберігається небезпека поломки цього колектора на будь-якій іншій ділянці.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close