Новини

У Херсонській міськраді проведуть службове розслідування

 

Володимир Миколаєнко підписав розпорядження про проведення службового розслідування. Підставою стало депутатське звернення Олександра Ложичева. Нагадаємо, що під час останньої сесії міськради він заявив про те, що інспектор управління зовнішньої реклами Роман Третьяков вимагає гроші за оформлення дозволів на розміщення зовнішньої реклами.

Для проведення розслідування створена спеціальна робоча група, яку очолив начальник юрвідділу міськради та в.о. керуючого справами Андрій Щербина. Водночас сам Третьяков заявляє про тиск з боку Олександра Ложичева через складення протоколу про розміщення незаконного борда з агітацією політики по вулиці Залаегерсег. Цікаво, що інформаційну атаку в місцевих ЗМІ на інспектора розганяє власник незаконних бордів у Херсоні — колишній очільник екоінспекції області Устин Мальцев.

Чи буде перевірена діяльність самого Олександра Ложичева, як він сам того вимагав, невідомо. В розпоряджені про це нічого не зазначено. Варто додати, що Олександр Ложичев є помічником міського голови, який займається питаннями зовнішньої реклами зокрема. Тому більше питань викликає саме ігнорування чиновником незаконних рекламних бордів.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close