Новини

У Херсонській облраді “Наш край” та “РПЛ” проти передачі табору “Білі крила” Міністерству оборони?

Депутатська комісія облради з питань управління об`єктами комунальної власності не змогла погодити питання передачі табору “Білі крила” у Скадовську, де наразі перебувать морпіхи у власність Міністерства оборони України. За словами голови організації “Херсонська самооборона” Інни Усачової, для винесення проекту рішення у сесійну залу не вистачило одного голосу. Не приймали участь у голосуванні представники “Радикальної партії Ляшко” та “Нашого краю”. Утрималися від голосування Ігор Дроговоз, Василь Рудик (РПЛ) та Олександр Синенко (Наш край).

“Можемо сказати, що дане питання буде винесено на Президію – 20 грудня. Для того, аби питання було проголосоване та поставлене на порядок денний сесії. Адже дане питання безпосередньо стосується обороноздатності нашої області у стратегічно важливому місці, де за 50 км можна побачити триколор. І де існує суттєва напруга через позиціонування та поводження на морі кораблів ФСБ”, – пише у соцмережах Усачова.

Зазначимо, що передача табору “Білі крила” у власність Міноборони необхідна для проведення капітального ремонту занедбанних приміщень. Роботи мають намір фінансувати з бюджету Міністерства. Стан “Білих крил” показали у сюжеті журналісти одного з центральних телеканалів, що спричино скандал. Сам табір надали в оренду Міноборони півроку тому самі ж депутати облради.

Чому ж не голосували депутати облради на засіданні комісії, невідомо. За словами Інни Усачової, Ігор Дроговоз хоч і виступає на показ волонтером, який допомагає морпіхам, на засіданні депутатської комісії, де розглядалося питання передачі “Білих крил” в оренду Міноборони не з першого разу голосував за винесення проекту рішення до сесійної зали. На пленарне засідання тоді він не прийшов.

Не сесії тоді не голосував й Василь Рудік — член фракції “РПЛ”. Виступив проти передачі у власність табору й голова фракції “Наш край” Олександр Синенко. Він заявив про необхідність збереження дитячого табору. Але як в таких умовах там будуть відпочивати діти, депутата, мабуть, не хвилює.

За словами Інни Усачової, Олександр Синенко — людина заступника голови облради Віталія Булюка, який є керівником обласного осередку “Нашого краю”. За вказівкою останнього збирали сесії міськради Скадовска, де депутати намагалися виступити проти бази морпіхів.

“Певна кількість депутатів планували подати в суд вже після прийняття рішення обласними депутатами. Зрештою, усі спроби протягти дане питання завершились нічим. Ми звернемось до СБУ з метою перевірки діяльності згаданих депутатів. Проти армії виступають традиційно ті, кому більше подобається армія сусідньої країни”, – пише Усачова.

 

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close