Новини

У Херсонській ОДА “полетіли голови” після скандалу

Після скандального привітання жінок у сесійній залі облради голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв звільнив керівника апарату Володимира Клюцевського, заступницю голови Світлану Чепігу та відсторонив від виконання обов’язків начальника управління культури області Михайла Лінецького. Про це очільник області заявив під час селекторної наради.

“Планувалося, що службове розслідування проходитиме протягом 10 днів, але було достатньо вчорашнього дня й сьогоднішнього ранку, аби встановити винних у цьому “святкуванні” міжнародного жіночого дня. Тому я прийняв низку кадрових рішень. З сьогоднішнього дня звільнений керівник апарату Володимир Клюцевський, з сьогоднішнього дня у нашій команді не працює заступник голова ОДА Світлана Чепіга її звільнення буде погоджено з Офісом Президента України. Також відсторонюється все керівництво управління молоді та спорту. Кадрові рішення по керівництву я прийму до кінця тижня. Клюцевський, Чепіга, Ленецький, прошу залишити наш зал”, – заявив на селекторній нараді голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв.

Зазначимо, що після скандалу у Херсонській ОДА проходило службове розслідування, що мало встановити причетних до організації виступу гурту “Степ” на святкування 8-го березня у сесійному залі.

Нагадаємо, що відео зі святкування 8-го березня у Херсонській ОДА буквально підірвало інтернет. Чиновники вирішили привітати прекрасну стать запросивши на виступ гурт “Степ”. Співи якого супроводжувалися танцями напівоголених танцівниць.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close