Новини

У колонії РФ просять встановити адміннагляд на 8 років за херсонцем Шумковим

Керівництво російської колонії просить встановити адміннагляд на 8 років за український політв’язнем Олександром Шумковим, якого мають звільнити у грудні.

Про це в Facebook повідомила тітка бранця – Людмила Шумкова. Вона опублікувала позовну заяву керівництва колонії у Торжку, де утримують Шумкова, до місцевого суду щодо встановлення адміністративного нагляду за ним на 8 років за місцем проживання. Згідно з позовом, йому протягом цих 8 років хочуть заборонити залишати місце проживання з 22:00 до 6:00, а також заборонити “виїзд за встановлені судом межі”.

“Служба виконання покарань РФ намагається встановити адміністративний нагляд за громадянином України в Україні… та дати вказівку Національній поліції України встановити обмеження громадянину України, чим продовжує втручання у справи незалежної держави. Адже навіть вирок по справі Олександра є втручанням у внутрішні справи незалежної держави Україна, де суд РФ визначає, які є законні, а які – ні організації, та партії в Україні”, – зазначила Шумкова.

Родичка політв’язня назвала такі заяви з боку керівництва колонії “черговим маразмом країни-агресора”. Шумков має вийти з колонії 24 грудня.

Нагадаємо, що Олександр Шумков перебував під вартою в Брянському СІЗО з серпня 2017 року. Він служив у військовій частині, що в селищі Чорнобаївка. В один день військовий просто не повернувся додому в Херсон. Перша звістка про херсонського військового надійшла до матері лише за місяць з Російської федерації. У листі повідомлялося, що її син знаходиться в Брянському СІЗО.

Йому інкримінували участь в діяльності екстремістської організації. Мова йде про участь в «Правом секторі» і блокаді Криму. Зараз Шумков знаходиться в колонії міста Торжок Тверської області. Суд країни-агресора закрив його за ґрати на 4 роки.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close