Новини

У Станіславській ОТГ вже рік стоять ємності для пластику, але мешканці ніяк не хочуть сортувати сміття

Мешканці Херсонщини в своїй більшості не навчилися сортувати сміття й не хочуть до цього привчати себе, навіть якщо є окремі сміттєві ємності для зручності. В місті ще так-сяк, а от у селах або немає організації сортування сміття взагалі, або немає культури поведінки.
Зокрема в селі Станіслав (Білозерський район) встановслені спеціальні клітки для пластику та скла. Але деякі сільчани не хочуть зробити три зайвих кроки, щоб дійти до ємності.
Це дуже обурило колишнього голову Станіславської ОТГ Володимира Желуденка.
“Про станіславські бидло! За чотири кроки стоїть майданчик для скляних та пластикових пляшок, але ж це далеко. Треба накидати повну урну пляшок”, – написав він на своїй сторінці в соцмережі та оприлюдним фото.
Його підтримали й інші в своїх коментарях.
Мария Луценко: “Насправді, молодь, та й доросліші люди, не розуміють, навіщо ті контейнери. Для них справжній подвиг, що вони донесли своє сміття до урни! А сортуванню сміття мало хто з пересічних українців віддає належне значення. Навіть ті наші громадяни, які приїхали до чужої країни, й постійно бачать, як це відбувається, продовжують кидати, що попало й куди попало”.
Володимир Желуденко: “Мария Луценко, вже рік біля магазинів стоять майданчики з плакатами. Що ще не зрзрозуміло?”
Женя Шостак: “Наші люди до цього не навчені”.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close