Новини

Верховний суд виніс рішення по “вулиці Катерини Гандзюк” у Херсоні

Верховний суд визнав перейменування вулиці Лютеранської на вулицю Катерини Гандзюк незаконним. Про це у соцмережах повідомив адвокат Дмитро Ільченко. За його словами, касаційну скаргу на відповідне рішення Херсонського міського суду подала міськрада міста.

“Мешканці вулиці заявили, що їхня думка не була врахована. Доводів того, який саме героїчний вчинок зробила Гандзюк немає. Лютеранська — історична назва, яка була відновлена в процесі декомунізації, а тому повторне перейменування неможливе. Суд погодився з цими доводами. В тому числі з грубими порушеннями процедури розгляду питання, позбавлення людей доступу до процедури прийняття рішення, яке стосується їхнього повсякденного життя”, – пише Ільченко.

Адвокат додав, що міськрада не змогла надати документ, який описує, що саме зробила людина, на чию честь планують назвати вулицю. Є лише лист футбольного клубу “Кристал” про те, що Катерина Гандзюк була їхньою вболівальницею. Дмитро Ільченко зазначив, що рішення Верховного суду є остаточним та не підлягає оскарженню.

Нагадаємо, що рішення про перейменування вулиці Лютеранської було прийнято у лютому минулого року. Тоді ініціатива ряду депутатів міськради викликала обурення місцевих мешканців та громадських діячів. Дійшло навіть до конфлікту у сесійній залі. Згодом рішення міської ради про перейменування скасував Херсонський міський суд.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close