Новини

Весняний призов: на Херсонщині мають намір призвати на службу 729 призовників

У квітні на Херсонщині стартує весняний призов. Про це повідомив заступник директора Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації Валерій Головко під час селекторної наради у Херсонській ОДА, передає прес-служба обладміністрації.

«Відповідно до Указу Президента України протягом квітня – червня в області буде проведено весняний призов на строкову службу. Планове завдання – 729 призовників», – поінформував Валерій Головко.

Він також зупинився і на особливостях цьогорічного призову. Зокрема, в рамках реформи децентралізації скорочується чисельність та фінансові можливості РДА і зростає роль органів місцевого самоврядування, відповідно, і ступінь відповідальності за проведення призовів.

Директор Департаменту здоров’я ОДА Віктор Короленко розповів про особливості проведення призову в частині організації медичного забезпечення. Він підкреслив, що в цьому році визначено опорні заклади охорони здоров’я, на базі яких будуть створені міжрайонні військово-лікарські комісії із забезпечення призову. Зокрема, у Бериславському, Генічеському, Каховському, Скадовському районах та м. Херсоні. Головам райдержадміністрацій доручено забезпечити контроль за якісним відбором призовників та повнотою здійснення медичних оглядів.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close