Новини

Відомо, які зміни у бюджеті міста розглянуть депутати Херсонської міськради

Проект рішення про зміни у бюджет міста, який сьогодні виноситься на позачергову сесію, оприлюднила у соцмережах секретар міськради Олена Урсуленко. Як вказано у документі, депутати мають намір збільшити фінансуванян управління охорони здоровʼя на 7 млн гривень. Також планується збільшення резервного фонду на 43 млн гривень.

Кошти були зняті з департаменту ЖКГ, управлінь освіти та капітального будівництва, культури та транспорту. Варто зазначити, що управління охорони здоровʼя запросило на боротьбу з коронавірусом майже 44 млн грн. Це кошти на обладнання, медикаменти та засоби захисту. За словами Олени Урсуленко, була пропозиція задовільнити запит медиків повністю.

«Було багато виступів депутатів на підтримку працівників медичної галузі міста щодо забезпечення їх всім необхідним для збереження їх життя, створення умов для їх безпечної роботи, а також надання вчасної і професійної допомоги городянам! Маю надію, що в сесійній залі ці рекомендаціі будуть підтримані більшістю голосів», – пише Урсуленко.

Нагадаємо, що позачергова сесія міськради призначення на сьогодні.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close