Новини

Влада Херсона працює на країну-агресора

Влада Херсона працює на країну-агресора. Щонайменше про це свідчить наміри продати приміщення, якими користується відділ цивільного захисту. Обʼєкти потрапили до скандального рішення міськради про приватизацію, який депутати прийняли з подачі начальниці управління комунальної власності Аліси Вербицької. Це той самий перелік із 87 приміщень, куди увійшли й бібліотеки.

У коментарі виданню “Вгору” начальник відділу цивільного захисту Олександр Лещенко заявив, що виставлення приміщень, де наразі знаходиться пункт управління системою оповіщення населення, не погоджувалося.

Так, з’ясувалося, що під так звану малу приватизацію потрапили приміщення відділу цивільного захисту, де знаходиться пункт управління системою оповіщення населення у разі виникнення різних надзвичайних ситуацій. Там же розміщені і інші мережі зв’язку, призначені для здійснення специфічної діяльності. Зазначу, що створення такого пункту в іншому місці, «з нуля», буде потребувати витрат від мільйона гривень. Тому таке рішення депутатів межує з підривом безпеки міста, зрадою всіх херсонців і скидається на роботу на державу-агресора”, – заявив Лещенко.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close