Новини

“Воно перетворилося на “годівницю”: Херсонська міськрада планує ліквідувати комунальне підприємство

На розгляд чергового засідання сесії Херсонської міської ради виноситься проект рішення “Про припинення діяльності комунального підприємства “Херсонська енергосервісна компанія”. Причина ліквідації цього КП – недоцільність подальшого існування. Відповідний проект рішення було опубліковано на офіційному сайті Херсонської міськради.

“На жаль, протягом всього строку існування даного підприємства воно так і не змогло не лише принести прибутки міському бюджету, але навіть виплачувати заробітну плату своїм працівникам. Підприємство, фактично, перетворилося на «годівницю». На даний час здатність підприємства працювати залежить виключно від надання Херсонською міською радою позичок, які використовуються для сплати податків та виплати заробітної плати”, – йдеться у пояснювальній записці ініціатора ліквідації “ХЕК” Дмитра Ільченко.

Також Ільченко спирається й на те, що КП “ХЕК” було створено з метою проведення енергоефективних заходів у місті. Одна з умов існування цього підприємства – воно має вийти на самоокупність. Також, окрім цього, воно мало б приносити прибуток до міського бюджету. 

“Діяльність підприємства не призвела до покращення енергетичної ефективності міста Херсона, а звелася до поїздок керівника підприємства на різноманітні заходи в Україні та за кордоном. Жодної економічної користі для міста Херсона від діяльності підприємства не відбулося”, – додає Ільченко.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close