Новини

Вирубка лісу в Олешках: поліція з`ясовує обставини

Вчора на території Олешківського лісу помітили браконьєрів. Невідомі особи вивозили раніше спиляні стовбури сосни.

Свідки повідомили про вирубку до відділення поліції. Тож не чекаючи, працівники поліції виїхали на місце події. Саме там встановили, що чоловіками проводилась вибіркова санітарна рубка на підставі лісорубного квитка з метою поліпшення санітарного стану лісів та чагарників.

Під час спілкування поліцейських з майстром лісу останній пояснив, що з кінця лютого по середину березня цього року, згідно договору, на даній ділянці лісу проводились роботи по заготівлі деревини. Саме тому, після заготівлі відбуваються санітарні роботи щодо зачистки території рубки в даній ділянці лісу.

Під час огляду було встановлено, що майстер лісу мав з собою підтверджуючі документи на переміщення ти зберігання даного виду деревини. Всі дерева мали електронні чіпи.

“З метою повного, всебічного документального підтвердження даного факту слідчі Олешківського відділення поліції внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості за ч. 1 ст. 246 (незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає максимальне покарання – позбавлення волі на строк до трьох років”,- повідомив начальник Олешківського відділення поліції Вадим Ковальчук.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close