Новини

Вищий антикорупційний суд продовжив запобіжний захід екс-заступнику голови Херсонської ОДА Андрію Балоню

Вищий антикорупційний суд продовжив до 23 січня дію обов’язків колишнього голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрія Балоня, якого НАБУ і САП підозрюють в одержанні неправомірної вигоди. Таке рішення 23 листопада ухвалив слідчий суддя ВАКС, повідомляє пресслужба суду.

«23 листопада слідчий суддя Вищого антикорупційного суду задовольнив клопотання прокурора САП та продовжив строк дії процесуальних обов’язків, покладених на колишнього заступника Кіровоградської обласної державної адміністрації», – інформують у ВАКС.

ВАКС продовжив до 23 січня дію таких обов’язків Балоня: прибувати за кожною вимогою; не відлучатись із міста Києва та Київської області без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання; утримуватися від спілкування з учасниками кримінального провадження з приводу обставин, викладених у письмовому повідомленні про підозру.

Нагадаємо, що раніше правоохоронці затримали при отриманні хабара вже екс-голову Кіровоградської ОДА Андрія Балоня та керівника патронатної служби Сергія Шевченко. За інформацією НАБУ, Балонь та Шевченко у змові запропонували керівникові регіонального осередку одного з органів державної влади в області надати їм неправомірну вигоду в обмін на невчинення перешкод у його діяльності. Затримання відбулося під час отримання чиновниками другого траншу хабара, сума якого склала 1,8 млн гривень.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close