Новини

“Я вас не запрошував”: Миколаєнко про перевірку організації харчування у херсонських закладах освіти (відео)

Міський голова Володимир Миколаєнко вчора зібрав у малій залі міськради групу депутатів. Яка причина такої наради, невідомо. Деякі її фрагменти зафіксували на відео, яке опубліковано у соцмережах. Зокрема, на запису Миколаєнко розповів про ветоване рішення про створення контрольної комісії з перевірки організації харчування в школах та дитячих садках та робочу групу, створенну вже розпорядження самого очільника міста.

Володимир Миколаєнко заявив, що окрім 20 депутатів міськради, які звернулися з проханням принипити дію рішення про створення ТКК, з відповідним проханням до нього надійшли листи й представників батьківських комітетів.

“Були десятки листів від колективів шкіл, батьківських комітетів і громадських організацій. Головна теза — ми тут самі контролюємо та, будемо казати, облаштовуємо їдальні, а ви тут будете перевіряти. Ну і деякі просто просили, якщо вважаєте за необхідність перевірки, то включайте фахівців, а не депутатів, які ні в чому не розуміються, і будуть по кастрюлям лазити. Є служби, які цим саме займаються. В тому числі із залученням обов`язково батьківських комітетів”, – заявив Миколаєнко.

Далі міський голова зазначив, якщо депутати хочуть погратися, то мають зібрати 36 голосів для подолання вето на позачерговій сесії, яка, до речі, має відбутися сьогодні. На вчорашньому засіданні депутат Олег Романюк, який подав проект рішення про створення контрольної комісії попросив Миколаєнко надати копії згаданих ним листів від батьківських комітетів. На що очільник міста відповів: “Я вас сюди не запрошував. Мені важлива ваша думка”.

Нагадаємо, що на останній сесії у листопаді депутати проголосували за створення комісії. Згодом Миколаєнко відповідним розпорядженням зупинив дію рішення. Створення ТКК «заблокували» 18 депутатів, які подали свої заяви на ім`я Миколаєнко.

Після накладення вето, міський голова створює робочу группу з питань перевірки харчування, до якої увійшли 26 депутатів міськради. Очолила її роботу начальниця управління соцполітики Олена Рузгіз. Є у складі групи й представники батьківського комітету та контролюючих органів, таких як Держпродспоживслужба. Є в робочій группі й Ірина Ценкер, фірми якої постачають харчування до херсонських шкіл.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close