Новини

Єдинники перерахували до місцевих бюджетів Генічеського району 16 мільйонів гривень єдиного податку

У січні-лютому 2020 року Генічеському управлінню Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі забезпечено до місцевих бюджетів 15,9 млн. грн єдиного податку. Про це повідомила   заступник начальника- начальник відділу оподаткування юридичних осіб Генічеського управління Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі області Вікторія Хрущ.

За її словами, підприємці, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, збільшили сплату єдиного податку, у порівнянні з аналогічним періодом 2019 року, на 0,8 млн. гривень. Зокрема, фізичними особами – підприємцями сплачено 5,9 млн. грн. єдиного податку, юридичними особами –1,2 млн. грн, сільгосптоваровиробниками – 8 млн. гривень.

«У складі доходів загального фонду місцевих бюджетів за платежами, що адмініструє податкова служба області, частка єдиного податку становить 22,5 відсотка. Збільшення надходжень з єдиного податку до місцевих бюджетів Генічеського управління є свідченням належного сервісного обслуговування платників податків, забезпечення податковою службою Генічеського управління комфортних та необтяжливих умов для ведення бізнесу на спрощеній системі оподаткування», – зазначила Вікторія Хрущ.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close