Новини

Юрист-депутат та адвокат: нові призначення голів РДА на Херсонщині

Одразу два призначення голів РДА відбулись сьогодні на Херсонщині. Президент України Володимир Зеленський підписав розпорядження про призначення Костянтина Золотаревського на посаду очільника Голопристанської РДА та Вадима Гараненко на аналогічну посаду у Нововоронцовці.

Золотаревський — депутат Олешківської міської ради та місцевий юрист. До міськради він потрапив від політичної партії «5.10». Згідно декларації про доходи, новий очільник Голопристанського району володіє половиною статутного капіталу компанії ТОВ «Гард-А» та приватним підприємством «УК «Жилкомсервіс». Дохід чиновника минулого року склав 12 тисяч гривень. Має Золотаревський заощадження у сумі 22 тисячі доларів. Варто зазначити, що раніше він претендував на посаду голови Олешківської райдержадміністрації.

Новий очільник Нововоронцовської РДА Вадим Гараненко, судячи з декларації, проживає в Олешках та займається адвокатської діяльністю. Голова району не має нерухомості та автівки, а дохід минулого року склав 38,4 тисяч гривень. Вадим Гараненко також тримає 627 тисяч гривень готівкою.

Нагадаємо, що раніше Зеленський призначив вже екс-чиновника обладміністрації Андрія Неделько на посаду голови Білозерської РДА та Євгена Ларченко на пост очільника Верхньорогачинської райдержадміністрації. 

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close