Новини

З початку року ювенальні поліцейські виявили 71 факт продажу неповнолітнім спиртного і цигарок

На Херсонщині ювенальні поліцейські постійно проводять профілактичні рейди по виявленню фактів продажу дітям алкоголю і тютюнових виробів. Лише за добу поліцейські виявили 5 фактів продажу неповнолітнім алкоголю та 2 факти доведення підлітків до стану сп’яніння. На правопорушників склали  адміністративні протоколи.

Т.в.о. начальника відділу ювенальної превенції поліції Херсонщини Віталій Сайфутдінов розповів, що за продаж дітям спиртного або цигарок передбачено штраф від 1700 до 6800 гривень. Також по кожному виявленому факту поліцейські направляють подання до ГУ ДФС області про застосування фінансових санкцій до суб’єктів господарювання та вирішення питання про анулювання ліцензій на право здійснення торгівлі алкоголем та тютюновими виробами.

Загалом, з початку року ювенальні поліцейські виявили 71 факт продажу неповнолітнім спиртного і цигарок. На продавців склали адміністративні матеріали за ч.2 ст.156 КУпАП «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами». На недобросовісних підприємців накладені штрафи на суму понад 60 тисяч гривень. Анульовано 3 ліцензії. Крім того, за доведення неповнолітніх до стану сп’яніння на 112 дорослих поліцейські також склали адміністративні протоколи.

 

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close