Новини

Заступником начальника херсонського управління транспорту став «протеже» Наталі Молнар

Сьогодні оголосили результати конкурсу на посаду заступника начальника управління транспорту. Очікувано переміг Олег Богданов. За нашою інформацією, його кандидатуру пролобіювала скандально відома чиновниця міськради Наталя Молнар.

Про «чесну» перемогу Богданова свідчать декілька фактів. Зокрема, документи Олег Богданов здавав окремо від своїх конкурентів, перед тим любʼязно поспілкувавшись із скандально відомою Наталею Молнар.

Багато інформації про Олега Богданова знайти не вдалося. Відомо, що він балотувався у депутати міськради Херсона від партії “Народна влада”. Більша частина нерухомості Богданова записана на дружину. Рухоме майно повністю належить дружині, яка, судячи з декларації, й фінансово утримує родину. У 2019 році Богданов шукав роботу. Його резюме можна знайти на одному з сайтів з пошуку роботи.

Цікаво що, його дружина — Вікторія Богданова (раніше Вікторія Тян) до березня 2019 року працювала на різних посадах у обласному відділенні Антимонопольного комітету. Й прийшла вона туди за протекцією екс-очільниці комітету Альони Ротової — тієї самої скандально відомої «регіоналки», з якою повʼязаний не один корупційний скандал — починаючи від «схематозів» в Департаменті ЖКГ, закінчуючи чорногорським сміттям.

Варто зазначити, що єдиним конкурентом Богданова на конкурсі був Сергій Ільїн. Третій кандидат — Олександр Керецман зняв свою кандидатуру.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close