Новини

Завдяки херсонським акторам цирку Україна отримала безвіз з Бахрейном

Всього за декілька годин Україна отримала безвіз з Бахрейном. Сталося це завдяки херсонським акторам цирку, які мали вирушити до цієї країни з гастролями, але не змогли вчасно отримати візи. Для того, аби артисти все-таки змогли виступити влада Бахрейну вирішила спростити для України порядок отримання візи.

“Перед різдвом ми були в Бахрейні й з нами трапився дуже нестандартний випадок. Через те що ми не встигали зробити візи для приїзду наших артистів, а ми працювали на королівську родину, то король зробив розпорядження й Україну внесли до списку країни з спрощеною системою віз. Тепер всі українці можуть вирушити до цієї країни й там на місці отримати візу”, – прокоментував кореспондентам суспільного мовлення “UA:Херсон” директор естрадно-циркової студії “Jin Roh” Роман Ващенко.

Зазначимо, що Україна стала 69 країною громадяни якої отримали право відкрити візу одразу після прибуття в Бахрейн.

Довідково: Бахрейн, офіційно Королівство Бахре́йн — держава, що об’єднує групу островів в Перській затоці між Саудівською Аравією й Іраном. Також Бахрейн — це архіпелаг, що складається з приблизно 30 островів. Завдяки порівняно помірному клімату, острівна держава перетворилася на важливий центр регіонального туризму.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close