Новини

Завтра херсонські підприємці перекриють Антонівський міст

9 листопада о 14:30 на Херсонщині підприємці перекриють рух транспорту Антонівський міст. Одночасно ця акція відбудеться ще у двох місцях на території області, інформує “Суспільне Херсон”.

Як повідомляється, це вимушена акція підприємців на підтримку спрощеної системи оподаткування, проти введення РРО для ФОПів, та відповідь депутатам за карантинні обмеження.

У коментарі херсонка Ольга Баликова розповіла, що вона доєднається до акції. Жінка працює на місцевому авторинку, говорить, що не розуміє, чому великі супермаркети працюватимуть, а маленькі підприємці не матимуть змоги повноцінно реалізовувати свою продукцію.

“Ці акції проводяться в різних містах до 17 листопада. причина – наше питання у києві не розглянули, намагаються ввести карантин вихідного дня, знову будуть закриті ринки, магазини. Люди просто знову будуть без роботи, я не розумію господарів великих супермаркетів, хто буде в них купляти продукцію, якщо задушать 2 млн підприємців, то ні в кого не буде грошей. Мені до пенсії ще треба працювати, і мені не можна залишатись без роботи”, – розповіла Ольга Баликова.

За словами жінки, акцію на Херсонщині будуть проводити одночасно у 3 місцях – Антонівський міст, Шилова балка та Варварівський міст, або виїзд на Миколаїв. Люди приносять вибачення жителям області за незручності.

Як повідомила речниця Національної поліції у Херсонській області Тетяна Пшонь, офіційних заяв на проведення акцій ні від підприємців, ні від органів влади до правоохоронців не надходило.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close