Новини

Зеленський призначив ще одного очільника району на Херсонщині

Володимир Зеленський призначив голову Іванівської РДА. Як вказано у відповідному розпоряджені, ним став Юрій Іваниця. До лютого цього року новий очільник Іванівського района займав посаду начальника одного з відділу Держгеокадастру у Запорізькій області.

У декларації чиновника вказані квартира у Запоріжжі, якою він володіє разом із дружиною Олена. Дружина Юрія Іваниці має у власності також квартиру у Вільнянську Запорізької області та земельну ділянку площею 58,6 га у селищі Михайло-Лукашеве. Дохід очільника РДА минулого року склав 260,5 тисяч гривень. Дружина заробила більше 100 тисяч. Має Іваниця кредит у розмірі 13 тисяч гривень. Дружина — 1107 гривень заощаджень у банку.

На минуих президентських виборів Юрій Іваниця разом із дружиною стали членами однієї з окружних виборчих комісій у Запорізькій області від кандидата Володимира Зеленського.

“Ще за часів Партії регіонів працював також у державній виконавчій службі і навіть брав участь в конкурсі на кращого держвиконавця в 2011 році. У 2017 році Юрій Іваниця переміг у конкурсі на посаду головного спеціаліста-юрисконсульта відділу моніторингу закупівель департаменту економрозвитку Запорізької облдержадміністрації, але в цій структурі чомусь працювати не став”, – пише про Юрія Іваницю сайт “Люстратор. Запоріжжя”.

 

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close