Новини

Житель Чаплинського району отримав отримав підозру в підкупі виборця

З однаковим ім’ям, прізвищем або як просто у народі називають “двійники”. Під час передвиборчої кампанії таких людей виявилося чимало. Вони реєструються у списку кандидатів на ту чи іншу посаду. Головна мета таких людей – заплутати виборців. 

З таким зіштовхнувся і один з кандидатів на посаду голови Чаплинської селищної ради. Він звернувся на початку жовтня в Чаплинське відділення поліції та розповів, що виявив у списках громадянина з ідентичним прізвищем, який зареєструвався, як самовисуванець. За даним фактом Чаплинським відділенням поліції зареєстровано кримінальне провадження. 

За процесуальним керівництвом Генічеської місцевої прокуратури в ході досудового розслідування поліцейські встановили, що  з метою ввести в оману виборців, вплинути на результати виборів та свободу волевиявлення громадян шляхом розподілу голосів за кандидатів з одним прізвищем, мешканець смт Чаплинка відшукав на території Херсонської області в м. Нова Каховка громадянина України, прізвище якого ідентичне зареєстрованому кандидату на посаду голови Чаплинської селищної ради  Херсонської області. 

Сьогодні жителю Чаплинки поліцейські вручили підозру в скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.160 Кримінального кодексу України. Тобто надання виборцю неправомірної вигоди за вчинення або невчинення будь-яких дій, пов’язаних з безпосередньою реалізацією ним свого виборчого права, за що передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від двох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до п’яти років. Досудове розслідування триває.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close