Новини

ЗНО-2021: які нововведення очікують на випускників шкіл Херсонщини

Не встигли випускники скласти зовнішнє незалежне оцінювання – 2020 та переступити поріг вищих навчальних закладів, як в Україні заговорили про зміни в іспитах на наступний рік. 

На офіційній сторінці Українського центру оцінювання якості освіти (УЯРЦО) зазначено, на відміну від попередніх років, зовнішнє незалежне оцінювання проводитиметься з 1) української мови 2) української мови і літератури.

Таким чином, здобувачі повної загальної середньої освіти, які планують вступати до закладів вищої освіти, матимуть можливість самостійно обирати, яку саме роботу виконуватимуть під час ЗНО: або сертифікаційну роботу з української мови, або сертифікаційну роботу з української мови та літератури.

Так, сертифікаційна робота з української мови включає в себе 39 завдань закритих форм з вибором відповіді або на встановлення відповідності та 1 завдання відкритої форми на надання розгорнутої письмової відповіді.

А ось сертифікаційна робота з української мови і літератури міститиме як завдання з української мови, так і з української літератури: 24 завдання з української літератури та 39 – з української мови закритих форм з вибором відповіді та на встановлення відповідності, а також 4 завдання з української мови відкритих форм з наданням письмової відповіді, зокрема 3 завдання, які передбачають надання короткої письмової відповіді, та 1 завдання, яке передбачає надання розгорнутої письмової відповіді. 

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close