Новини

Звання “Почесний громадянин Херсона” може отримати відома художниця

Список претендентів на звання “Почесний громадянин Херсона” поповнюється. На сайті міськради оприлюднено проект рішення про присвоєння звання відомій художниці Олені Рибальченко. Відповідне клопотання подали ГО “Тотем”, колектив централізованої бібліотечної системи, обласний художній музей імені Шовкуненко та обласне бібліотечне товариство.

“Присвоїти РИБАЛЬЧЕНКО Олені Павлівні звання «Почесний громадянин міста Херсона» за особистий внесок у розвиток української культури і Херсона як мистецького краю”, – вказано у проекті рішення.

Художниці наразі 91 рік. Народилася вона у Павлограді. Згодом працювала у Харкові. У 1984 році Олена Рибальченко переїхала до Херсону. Наразі в доробку художниці більше 500 картин. Її роботи зберігаються у музеях Києва, Павлограда та Херсона. Працює художниця у жанрі “наївного мистецтва” А експерти називають Олену Рибальченко “херсонською Піросмані”.

Нагадаємо, що цього року на звання “Почесний громадянин Херсона” претендують голова ветеранського клубу “Патріот Вітчизни ім. Генерала Жирнова” Тамара Жирнова, екс-головний лікар лікарні Тропіних Іван Пентилюк, лікар-хірург Володимир Шарковський, директор дитячої музичної школи №1 Володимир Коваленко, член виконкому Станіслав Путілов, екс-депутатка міськради Валентина Щебрина та відомий український письменник Віктор Михайлов.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close