Новини

Звільнений суддя Херсонського міського суду заробив за рік майже 1,5 млн гривень

Суддя та заступник голови Херсонського міського суду Ярослав Мусулевський подав до НАЗК декларацію перед звільненням з посади. Як вказано в документі, за 11 місяців він заробив майже 1,5 млн гривень та зберігає 10 тисяч доларів готівкою

Майже 38 тисяч гривень доходу дружини вказав Мусулевський — пенсія та дохід від надання майна в оренду. Сам колишній суддя володіє будинком та землею в селі Саги, що біля міста Олешки. Дружина має у власності дві ділянки та будинок в Олешках, землю в Ряснопіллі Одеської області.

Нагадаємо, що раніше Вища рада правосуддя звільнила Ярослава Мусулевського з Херсонського міського суду. Підставою стала відповідна заява про відставку.  Ярослав Мусулевський відомий тим, що обирав міру запобіжного заходу (тримання під вартою) Миколі Новікову, якого було затримано як підозрюваного в нападі на херсонську чиновницю Катерину Гандзюк. Згодом його було виправдано та відпущено на волю. Також Мусулевський обирав запобіжний захід чиновнику окупаційного уряду Криму Петру Михальчевському.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close