ПодіїСПЕЦТЕМА: Чорногорське сміття у Херсоні

Чорногорське сміття: очільник Херсона підписав рішення про створення контрольної комісії

Херсонський міський голова Володимир Миколаєнко підписал рішення міськради про створення тимчасової контрольної комісії з питань з вивчення питання законності завезення піску з Республіки Чорногорії. Відповідний документ було оприлюднено сьогодні.

Нагадаємо, що рішення про створення ТКК було прийнято депутатами на останній сесії міської ради. До складу комісії увійшли 23 обранці – Мазур, Борисевич, Ремига, Ценкер, Чемерис, Романюк, Кияновський, Семенчев, Урбанський, Горланов, Хмаро, Марієв, Собчук, Підперигора, Сальдо, Білоковиленко, Дьякова, Устинов, Яременко, Токарев та Рубан.

Голову ТКК обиратимуть на першому засідання комісії, вказано у рішенні. Зазначимо, що на сесії Володимир Миколаєнко запропонував Івану Горланову, як суб`єкту подання проекту. Коли ж відбудеться перше засідання комісії, невідомо.

«Тимчасова контрольна комісія для виконання покладених на неї завдань має право залучати представників громадськості та незалежних експертів, отримувати від органів державної влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій та їхніх посадових осіб необхідні матеріали і документи, що мають бути надані комісії протягом десяти днів з моменту отримання відповідного запиту, а також заслуховувати необхідну інформацію», – вказано у документі.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close