ПодіїФото/Відео

День визволення Херсона відзначили із червоними прапорами, підвозом комунальників та партійною символікою

Не зважаючи на каратин, який забороняє проведення масових заходів (більше 200 людей), у Херсоні таки відзначили День визволення міста від нацистів покладанням квітів у Парку Слави. Розпочалося із мітингу прихильників забороненої в Україні комуністичної партії. Вони у буквальному сенсі оточили Вічний вогонь, тримаючи в руках червоні прапори. Український стяг був лише один — його приніс активіст «Херсонської самооборони».

Трохи нижче зібралася інша група людей — депутати міської, районних рад Херсона, облради, очільник міста Володимир Миколаєнко, люди із партійною символікою «Опозиційного блоку — За життя» та працівники комунального підприємства «Херсонелектротранс», для яких учасник цього мітингу, директор КП Єгор Устинов навіть виділив окремий тролейбус. Як зазначили самі комунальники, прийшли вони за вказівкою свого директора — вже згаданного Устинова.

Кількість людей, які прийшли на захід здивувала Миколаєнко, який мабуть не знав про підвоз робітників КП «Херсонелектротрансу». Про це він розповів журналістам.

«Це не офіційний захід. Тому я дивуюся, що така кількість людей прийшла саме в цей час. Я не дивуюсь, що люди прийшли, тому що це абсолютно нормально. Люди вдячні за перемогу, за звільнення нашого міста. Навіть не зважаючи на всі заходи по коронавірусу, на те, що у нас всі заходи відмінені, люди прийшли покласти квіти, вшанувати памʼять тих солдат, які звільнили наше місто від німецьких окупантів», – каже Миколаєнко.

Щодо партійної символіки «ОПЗЖ» Миколаєнко заявив, що йому це не подобається, але він звик на це не звертати уваги. І знову очільник міста наголосив, що скоро вибори. А ось коли міському голові сказали про комунальників, звезених на мітинг на тролейбусі, він відповів:

«Якщо є така інформація, прошу її надати. Ми подивимося, чи вони придбали квиток, чи може пільговики».

Саме ж відзначення Дня визволення міста пройшло без конфліктів. І навіть якщо й захід не був офіційним, тоді чому за Володимиром Миколаєнко бігало аж три фотографи?

День визволення Херсона відзначили із червоними прапорами, підвозом комунальників та партійною символікою

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close