Події

Депутат Херсонської міськради привласнив чужі здобутки

Депутат Херсонської міськради привласнив чужі здобуткиХерсонські активісти заявили про те, що депутат міськради Руслан Рубан, який був обраний мешканцями селища Зеленівка, привласнив собі чужі здобутки. Мова йде про повернення автобусного маршруту №33 “Зеленівка — Центральний ринок”. На своїй сторінці у соцмережах Рубан встиг похвалитися цим.

Ось вам ще один приклад херсонських депутатів. Знаю скільки люди Зеленівки звертались до Руслана з цим питанням – у відповід нічого не отримали. Ось вам пост Руслана, маршрут запрацював. Так Руслане, маршрут запрацював, але ви тут не до чого”, – заявив у соцмережах активісти “Нацкорпусу” Микита Тютюнник.

Варто зазначити, що про бездіяльність Руслана Рубана як депутата від Зеленівки неодноразово заявляли мешканці селища. Більше того, люди наголошували, що обранець не проводить зустрічі з виборцями. Дії ж самого Рубана більше нагадують початок передвибочої кампанії. Нагадаємо, що раніше зʼявилася інформація, що Руслан Рубан разом із Ігорем Токаревим почали проводити переговори із заступником голови Херсонської ОДА та депутатом облради Дмитром Бутрієм щодо майбутніх місцевих виборів та спільного балотування.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close