НовиниПодії

Дозвольте нам працювати: влада Херсонщини проігнорувала акцію протесту підприємців

Як вже повідомляли журналісти інтернет-видання “Мій Херсон”, з 8 по 24 січня в Україні введено жорсткий карантин, а отже умови роботи громадських закладів куди складніші та більш обмежені.

Така ситуація обурила власників українських підприємств, тож вони в черговий раз вийшли на акцію протесту під назвою “SaveФоп”. Вже традиційно акція херсонських протестувальників проходила під стінами Херсонської облдержадміністрації.

Підприємці міста Херсон вимагали, аби умови пом`якшили, а їм дали можливість працювати. Зазначимо, поза негоду підтримати підприємців зібралося чимало людей. Відео акції протесту у Фейсбук опублікував херсонський підприємець Олександр Могильников.

“Всі ми прекрасно знаємо як в карантин працюють великі мережі магазинів, в яких можна купити будь-який товар. У той час, як маленькі магазини і ринки закриті. Для тих хто не в курсі до 70% міського бюджету – платежі саме мікробізнесу, а це зарплата вчителів і лікарів, дороги в місті. І ось до цих людей, які прийшли в дощ відстоювати своє право на працю, не вийшов жоден чиновник, жоден депутат”,- обурюється Олександр.

До того ж, всі протестувальники намагалися тримати соціальну дистанцію та мали при собі засоби захисту.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close