Події

Херсонців запрошують долучитися до Марафону написання листів

Херсонців запрошують долучитися до всесвітнього Марафону написання листів – найбільш масштабної та однієї з найефективніших правозахисних акцій у світі, яку щороку проводить до Міжнародного дня захисту прав людини.

Марафон написання листів – це глобальна та щорічна кампанія, що проводиться напередодні Дня прав людини (10 грудня) та проходить у понад 200 країнах світу. Щороку за допомогою Марафону звільняють несправедливо засуджених, змінюють репресивні закони та допомагають жертвам порушень прав людини не здаватись.

У Херсоні акція відбуватиметься як серія лекцій, які допоможуть зрозуміти історії героїв та героїнь Марафону та питання прав людини. Також збір підписів у підтримку героїв та героїнь Марафону відбувається на відкритих показах мандрівного фестивалю Docudays у Херсоні, починаючи з 6 грудня.

13 грудня о 18.00 Михаїл Батрак розповість про проблему порушення прав людини у окупованому Криму. Захів відбудеться у приміщенні кав’ярні Prostir. 

Загалом, героями та героїнями Марафону є: Сара Мардіні та Шон Біндер з Греції, яких судять за допомогу біженцям; Еміль Астравко, заарештований в Білорусі на нібито розповсюдження наркотиків; Ясман Ар’яні, затримана в Ірані за відмову носити хіджаб; Оксана Мамченко, мешканка Краматорська, що разом з 12 дітьми потерпає від домашнього насильства; Їліясицзян Рехеман, уйгур, який утримується в одному з таємних таборів для «перевиховання»; Хосе Адріан, несправедливо звинувачений і катований поліцією Мексики; Магаї Матіоп Нгонг, з Південного Судану, він вже 2 роки провів в камері смертників, очікуючи на смертну кару через нещасний випадок; Марінель Сумоок Убальдо з Філіппін, яка бореться за права своєї спільноти.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close