Події

Херсонські активісти організовують мітинг під обласною прокуратурою та поліцією

Херсонські активісти заявили про наміри влаштувати мітинг під обласними управліннями прокуратури та поліції. Про це заявляє організація “Народний контроль” у соцмережах. За словами активістів, мітинг відбудеться після закінчення карантину – 12 травня. 

Причина зібрання – системна злочинна бездіяльність правоохоронних органів та судів області. Активісти будуть вимагати відставки керівництва прокуратури та поліції.

“Відбувались неодноразові прийоми потерпілих від злочинів громадян протягом року керівництвом правоохоронних органів області, Херсонської обласної державної адміністрації, Генеральної прокуратури та Офісу Президента України. Людям під камери обіцяли поновити порушені їх права, притягнути до відповідальності злочинців та покарання безвідповідальних чиновників. Цього не відбулось. Мінялись керівники але справи не зрушені з місця ні на крок, деякі взагалі позакривали тихенько використовуючи карантин. Влада знову показала що вона нічим не відрізняється від попередників”, – заявили активісти.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close