Події

Херсонські спортсмени стали чемпіонами Всеукраїнського рейтингу за 2019 рік у серії престижних турнірів з Бразильського Джиу-джитсу

1 лютого у м. Києві, на базі спорткомплексу Київського національного університету фізичної культури пройшов міжнародний турнір з Бразильського Джиу-джитсу «Kiev international pro». На якому зібралося понад 500 спортсменів з різних регіонів України, і команди Білорусі, Молдови, Румунії, Азербайджану та Литви. Організаторами змагань виступили: Всеукраїнська федерація Бразильського Джиу-джитсу (UFBJJ) та міжнародна федерація AJP.

Вже традиційно Херсонська команда спортивного клубу «Катран» під керівництвом тренерів – Головко Артема, та Лебідя Єгора, гідно представляють нашу область на турнірах такого рівня.

Переможцями в своїх вагових та вікових категоріях стали: Фурік Микита, Федченко Максим, Смоленський Євген, Гнідко Анастасія.
Призерами стали: Гдаль Валерія, Демчук Максим, Биткін Вадим

Також в рамках турніру відбулось нагородження за підсумками 2019 рейтингового, змагального року в серії турнірів «Ukraine national challenge»  української федерації бразильського джиу-джитсу (UFBJJ), в якому Херсонські спортсмени посіли провідні позиції у своїх вагових категоріях, серед них: Андрієнко Олекс[metaslider id=1182]андр, Федченко Максим, Демчук Максим, Гнідко Анастасія, Биткін Вадим, Смоленський Євген, Шухміна Юлія, Ніклонський Кирил. А абсолютними чемпіонами у своїх вікових категоріях стали: Фролов Ярослав – 6-7 років; Фурік Микита – 10-11 років; Гдаль Валерія – 18-29 років, жінки, білі пояси.

Наступним етапом для Херсонських спортсменів стане Чемпіонат Європи, який відбудеться 28-29 лютого у м. Рим, Італія.