Події

Інформація про акт самоспалення під херсонським Держгеокадастром поліція внесла до Журналу єдиного обліку

Під адмінбудівлю херсонського обласного управління Держгеокадастру, де сьогодні чоловік скоїв акт самоспалення, виїхала слідчо-оперативна група Дніпровського відділення поліції. Про це повідомили в прес-службі відомства.

«Як повідомив начальник поліцейського підрозділу Олександр Воропаєв, будь-яких заяв та звернень з цього приводу до поліції не надходило. Інформація, виявлена в мережі Інтернет, була зареєстрована в Журналі Єдиного обліку. Наразі на місце виїхала слідчо-оперативна група. Проводиться необхідна перевірка», – повідомили в поліції.

Нагадаємо, що сьогодні під будівлею Держгеокадастру чоловік підпалив себе, намагаючись привернути увагу громадськості та правоохоронних органів до свавілля начальника Олександра Паливоди. Останній позбавив хлопця-сироту єдиного джерела заробітку, наказом облуправління забравши в нього 2 гектара землі сільськогосподарського призначення та передав у власність підставній особі.

За такою схемою в приватні руки оточення начальника облуправління Держгеокадастру було незаконно передано більше 2000 га земельних ділянок.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close