Події

Конфлікт між рекламником та працівником управління естетики перейшов в сесійну залу Херсонської міськради

Депутат Херсонської міськради та радник міського голови Олександр Ложичев попросив Миколаєнко створити робочу групу для перевірки фактів протиправних дій працівника управління естетики Романа Третьякова та самого себе. Відповідне звернення він зачитав на засіданні сесії, яке не відбулося.

Володимир Миколаєнко заявив, що перевірка відносно дій Третьякова вже проводилася неодноразово, яка не дала результатів. Також очільник Херсона додав, що скарги на чиновника через вимагання грошей з рекламників вже були. Однак, за словами Миколаєнко, у міськраді знову перевірять дії Романа Третьякова та Олександра Ложичева.

Нагадаємо, що сам Роман Третьяков у соцмережах заявив про тиск з боку Ложичева та його кума Устина Мальцева (екс-начальник екоінспекції області), який володіє компанією «Світінформ» (ФОП Самотьосов), що є лідером по встановленню незаконних рекламних конструкцій у Херсоні.

Інспектор управління естетики склав протокол про встановлення незаконного борду по вулиці Залаегерсег. Як виявилося, на борді «красувалося» обличчя депутата Олександра Ложичева. Після цього на Третьякова почався тиск та інформаційна атака з боку онлайн-видання, яка належить вже згаданому Устину Мальцеву, яке поширило інформацію про начебто вимагання грошей інспектором.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close