НовиниПодії

Міністр розвитку громад України оглянув будівництво поля на стадіоні “Кристал”

Сьогодні на Херсонщину із робочою поїздкою завітав Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов. 

Під час візиту урядовець оглянув кілька об’єктів, реалізованих у рамках програми “Велике будівництво”, серед яких і тренувальне поле стадіону “Кристал”. За словами представника забудовника, робота на полі розпочалася з осени минулого року і має завершитися вже наступного тижня. 

“На цьому полі була відсутня навіть трава. Через місяці роботи ви можете спостерігати нове поле для проведення спортивних заходів. Резинове покриття з травою та спеціальна система дозволяє тренуватися у будь-яку пору року та після дощу. Також встановлені пластикові трибуни. Наразі робітники натягують спеціальну захисну сітку навколо стадіону”,- йдеться у повідомленні. 

Пан Олексій детально оглянув об’єкт та випробував на міцність стільці. Під час брифінгу Міністр зазначив, що позитивно оцінює ситуацію на Херсонщині. 

“Враження у мене досить позитивні, але є зауваження. Це нормально і сприймати це, як критику не варто. Херсонська область та ОДА запланувала, виконує відповідну кількість об’єктів, навіть, є резервні. Нагадаю, ми планували за програмою “Садки, стадіони, школи” кожне по 5 об’єктів. Сьогодні по деяким параметрам Херсонська область перевиконує норми. До речі, кошти з бюджетів виділяють набагато швидше, ніж область їх засвоює та проводить будівництво. Тому ми маємо пришвидшитися і використати цю нагоду”,- зазначив Олексій Чернишов. 

На цьому програма “Велике будівництво” не закінчується. За словами голови Херсонської ОДА Юрія Гусєва, вже обговорюють та підбирають об’єкти, які запланують на наступний рік. 

“Наразі Міністерство визначає пріоритети та критерії для таких об’єктів. Мені дуже хотілося, щоб вже наступного року ми почали реалізовувати проект будівництва Палацу спорту “H2O” у Новій Каховці, який презентували Президентові України під час його візиту. Щоденно працюємо над тим, щоб ефективно використовувати бюджетні кошти і все реалізувати”,- каже Юрій Гусєв.

Нагадаємо, на реалізацію даного проекту у 2020 році передбачено 12551,887 тисяч гривень.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close