Події

На Херсонщині активізувались псевдоподатківці, у бізнесменів просять гроші

Головне управління ДПС у Херсонській області повідомляє, що на території області знову активізувалися організовані групи шахраїв, які від імені податківців телефонують бізнесменам. Про це повідомляє сайт облДПС.

Так, невідомий громадянин, котрий представлявся заступником відділу обслуговування юридичних осіб податкової служби Анатолієм Ржевським, за номером 099-042-67-26 телефонує підприємцям  Високопільської та Горностаївської територіальних громад. Під час бесіди аферист направляє абонентів для розв’язання надуманого питання погашення заборгованості підприємства або підприємця до свого співучасника, який виконує роль начальників Високопільської та Горностаївської ДПІ.

Для цього псевдоподатківець надає інший номер – 066-871-27-26. Людина, що відповідає за цим номером телефону, просить надати «допомогу» у розмірі декілька тисяч гривень. Гроші необхідно перераховувати на платіжні картки 4441 1144 5118 1802 або 5375 4141 2433 5828, відкриті на ім’я Романа М.

Податківці наголошують, що такі дзвінки є провокацією з боку невідомих осіб, які намагаються отримати матеріальні блага шахрайським шляхом. У разі отримання схожих пропозицій звертайтесь із заявами до підрозділів Національної поліції.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close