Події

Нове керівництво херсонського управління транспорту займається самоправністю

Сьогодні вранці новоспечене керівництво управління транспорту міськради в особі в.о. начальник Олега Богданова намагалося «рейдерським» методом передати територію «Диспетчерської служби» по вулиці Бурзи в користування комунальному підприємству «Херсонкомунтранссервіс». Про це стало відомо журналістам з власних джерел.

На територію, якою наразі користується «Диспетчерська служба» увірвалися Олег Богданов, директор «ХКТС» Павло Ткаченко та більше десятка молодиків. Без жодних на те документів, тимчасове керівництво управління транспорту заявило, що віднині майданчик на Бурзи, 5, належить «Херсонкомунтранссервісу».

Охоронцями території була викликана поліція. Написана заява про незаконне втручання в діяльність «Диспетчерської служби». Після спілкування з в.о. начальника управління транспорту Олегом Богдановим, охоронець відмовив поліції у наданні свідчень. Чи відкрите кримінальне провадження, наразі невідомо.

Варто додати, що сьогодні міськрада не підтримала проект рішення про вилучення території та майна по вулиці Бурзи, 5, з господарського відання «Диспетчерської служби» на користь управління комунальної власності. Нагадаємо, що міський голова Володимир Миколаєнко підписав розпорядження про звільнення начальниці управління транспорту Марини Віркун. За інформацією джерела у міськраді, лобіювала це кадрове рішення Наталя Молнар. Сьогодні Миколаєнко заявив, що Марина Віркун пішла на лікарняний та буде звільнення одразу після її виходу на робоче місце.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close