Події

Підозрюваний у вбивстві херсонця Олександра Кондалова знову не прийшов до суду

Друге засідання Херсонського апеляційного суду по зміні міри запобіжного заходу підозрюваному у вбивстві Олександра Кондалова сьогодні не відбулося. Причина — неявка самого підозрюваного.

За словами адвокатів, він наразі проходить лікування в одному із медичних закладів міста, назву якого не було названо. Захисники додали, що лікування займе до двох тижнів. Суд запросив дані про місцезнаходження підозрюваного. Його адвокати також зазначили, що проходження лікування погоджено з правоохоронцями у телефонному режимі.

Також захист подавав клопотання щодо проведення засідання суду у закритому режимі. Аргументація — прямі трансляції у соцмережі, які за словами адвокатів, розпалюють ненависть до підзахисного. Вони вкотре наголосили, що їм та підозрюваному надходять від користувачів соцмереж погрози.

Судді прийняли рішення про перерву у засіданні. Вони зазначили, що не можуть примусово доставити підозрюваного до суду до моменту підтвердження факту проходження їм лікування. Коли відбудеться наступне засідання, поки невідомо.

Зазначимо, що підозрюваний у вбивстві Олександра Кондалова не прийшов на перше засідання апеляційного суду.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читайте також

Close
Back to top button
Close
Close