Події

Поліцейське свавілля на Голопристанщині покриває керівництво поліції Херсонщини

Голопристанські правоохоронці втрапили в “коронавірусний” скандал з алкогольним присмаком. Як повідомили в редакцію читачі, подія сталася ще 4 листопада під час перевірки кафе та магазинів в Новій Збур’ївці на дотримання карантинних вимог. Рейд проводили особисто начальник Голопристанського відділу поліції Дмитро Шульгін та один з його заступників. Однак перевірку “правоохоронці” проводили в стані алкогольного сп’яніння.

“Десь о 22-й годині ночі до кафе та магазинів прийшли начальник поліція та його заступник. Почали перевіряти наявність захисних масок. Було видно, що вони в стані алкогольного сп’яніння, агресивно себе поводили. Коли люди почали викликати поліцію та намагатися гостей заспокоїти, то почалися погрози”, – пише в нашу редакцію читач.

Погрози від керівництва місцевої поліції отримали як відвідувачі закладів, так і власники торгових точок. Останнім Шульгін та його підлеглий заявили, що закриють магазини. Аргумент поліцейських був один — “ми господарі району”. Обурені люди написали за даним фактом поліцейського свавілля заяви до поліції, прокуратури та СБУ. Однак більше 20 днів від правоохоронних органів немає жодної реакції.

Постраждалі від дій керівництва Голопристанської поліції впевнені, що керівництво головного управління Нацполіції області покриває Дмитра Шульгіна. Цю інформацію підтвердили й власні джерела в правоохоронній структурі. В главку поліції намагаються приховати від загалу факти “п’яної перевірки” в Новій Збур’ївці, щоб не псувати репутацію відомства. Але власники закладів, що постраждали від такого рейду, заявили, що не дадуть спустити цей скандал “на гальмах”.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close