Події

Рубікон пройдено: Херсон почує новий альбом Бумбокса

“Таємний Код: Рубікон” – саме таку назває має новий альбом вже культового українського гурту Бумбокс, який херсонці зможуть почути наживо 14 лютого у ККЗ “Ювілейний”. Цікаво, що як нову платівку, так і тур, музиканти розділили на дві частини.

12 вересня минулого року вийшла перша частина альбому “Таємний Код”, а 13 грудня, за три місяці й один день, у “п’ятницю 13” – друга частина альбому “Рубікон”. В першій частині туру, яка тривала з вересня до грудня Бумбокс зіграли 16 концертів в 15 містах – у Львові відбулося одразу два шоу.

Друга частина туру розпочалась 9 лютого у Дніпрі. Херсон став другим містом у концертному списку Бумбоксу. Всього музиканти планують зіграти 11 концертів в рамках продовження туру.

Щодо самої платівки, то Бумбокс її записали у трьої країнах – в Україні, Франції та США. Повна версія альбому вийде на касетах, подвійному вінілі та CD версії “фан-пак”, до якої увійде бокс для CD, два CD, фото-буклет що ілюструє запис альбому та стікер-пак.

Рубікон перейдено, Бумбокс чекають всіх своїх фанів на лютневих та березневих концертах другої частини туру “Таємний код: Рубікон”.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close