ПодіїПолітика

У Херсоні сирота, в якого Паливода забрав землю, вчинив акт самоспалення під будівлею Держгеокадастру (відео)

Акт самоспалення вчинив мешканець Скадовського району під адмінбудівлею обласного управління Держгеокадастру у Херсоні. Хлопець-сирота таким чином хотів привернути увагу до тотальної корупції кола чиновників на чолі з Олександром Паливодою. Цієї великої корупційної машини, що торкнулася його особисто.

УВАГА! ВІДЕО 18+

За словами людини, очільник облуправління Держгеокадастру видав наказ, яким було відібрано в нього ділянку площею 2 гектара в Скадовському районі. Землю опальний чиновник швидко передав у власність підставній людини. По факту ж ділянку, що відібрали в сироти, було віддано по вже відомій схемі земельного дерибану, який очолив Паливода. Тобто, у власність його оточення з великого аграрного бізнесу. Робота на землі – єдине джерело доходу молодого чоловіка, якого позбив Паливода в угоду власної кишені та кишень своїх близьких друзів та партнерів.

Відчай хлопцю додала безкарність начальника Держгеокадастру та ігнорування корупції у відомстві з боку правоохоронних органів, які отримали безліч заяв з фактами більш ніж шахрайських схем в херсонському управлінні. Скільки ще простих громадян постраждали від дій Олександра Паливоди? Скільки ще потрібно подібних акцій, щоби правоохоронна система нарешті почала свою роботу?

Хлопця, який підпалив себе, вдалося врятувати. З опіками різних ступенів важкості його було госпіталізовано медиками. Хочеться додати, що сьогоднішній акт самоспалення — це знак системі, яка уражена корупцією наче метастазами, що потрібні реальні дії, а не імітація боротьби з чиновниками, що вважають себе “царьками” в своїх теплих та високих кабінетах.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close