Події

У Херсоні відзначили День кримськотатарського прапора

Сьогодні, 26-го червня, кримські татари відзначають День національного прапора. Датою святкування був обраний перший день другого Курултаю кримськотатарського народу, який відбувся 26-27 червня 1991 року в Сімферополі, вже після проголошення Україною незалежності. І саме тоді цей прапор був прийнятий Курултаєм як національний.

“Кримськотатарський народ – невід’ємна частина великої української родини.  Для нашого ж регіону, який межує з тимчасово окупованою АР Крим, він близький по духу. Крим завжди був і є українським. Ми докладаємо всіх зусиль, аби кримськотатарський прапор підіймався над українськими адмінбудівлями Сімферополя”, – відзначив голова облдержадміністрації Юрій Гусєв.

З нагоди святкування в областях України над адмінбудівлями урочисто підіймають два прапори: український і кримськотатарський. Сьогодні їх підняли й біля Херсонської облдержадміністрації.

У Херсоні відзначили День кримськотатарського прапора

Такі заходи демонструють українцям, які проживають в Криму, що вони не сам на сам з окупантом, а тисячі людей по всій країні солідарні з ними і готові відстоювати їх права.

“Кримськотатарський народ потерпів багато репресій від окупанта. Нам важливо про це пам’ятати, аби кримські татари розуміли, що вони не самі”, – зазначив Постійний Представник Президента України в АР Крим Антон Кориневич.

 

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close