Події

У кримінальній справі директора Департаменту фінансів Херсонської міськради новий оберт

У кримінальній справі директора Департаменту фінансів Херсонської міськради новий оберт
на фото: Наталя Стамбула

Суддя Херсонського міськсуду Наталя Стамбула, яка вела справу директора Департаменту фінансів міськради Романа Підперигори, подала у відставку. 25 червня Вища рада правосуддя задовільнила її заяву про припинення повноважень.

Варто нагадати, що за інформацією активістів “Народного контроля”, саме Стамбула отримувала по 5 тисяч доларів США за кожне перенесення судового засідання по справі Романа Підперигори. Сама ж суддя такі заяви спростувала.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як Підперигора та його оточення створили “монополію” на прибирання вулиць Херсона

Нагадаємо, що Романа Підперигору затримали під час передачі хабаря у сумі 3 тисячі доларів колишньому начальнику Управління захисту економіки області Артему Антощуку. За ці кошти Антощук мав припинити перевірку можливих фактів корупції у міській раді. У обвинувальному акті вказано, в чиїх інтересах давах хабар Підперигора – «регіоналки» Альони Ротової та ПП «Блага», яка отримала тоді підряд від Департаменту ЖКГ на суму більше 5 мільйонів гривень.

Хто саме буде далі розглядати провадення очільника фіндепартаменту Херсона, вирішить авторозподіл справ. Додамо, що чергове підготовче засідання суду має відбутися сьогодні, за повідомленням на порталі “Судова влада”. Саме ж провадження не можуть розглянути вже майже 3 роки.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close