ПолітикаПублікації

Депутат Херсонської міськради змінив пʼять політичних партій

Діючі депутати Херсонської міськради починають змінювати партійні кольори перед майбутніми місцевими виборами. Зокрема у травні цього року вихідці з “БПП” та “Укропу” створили у міській раді депутатську групу “За майбутнє”, до якої увійшли Віталій Богданов, Олена Урсуленко, Олег Романюк, Олександр Кривчун та Сергій Волошинов. Й, судячи з рекламних бордів по всьому місту, ці депутати будуть брати участь у перегонах під прапорами одноіменної політичної партії, лідером якої є Ігор Палиця — бізнес-партнер скандально відомого українського олігарха Ігоря Коломойського.

Варто зазначити, що розпад “Блоку Петра Порошенко” (нині “Європейська солідарність) у Херсонській міськраді розпочався в розпал позачергових парламентських виборів. Тоді з лав фракції вийшли Олег Романюк, Михайло Линецький, Леонід Ремига та Лариса Леонова. У листопаді минулого року Олена Урсуленко закінчила повноваження голови “ЄС” у Херсонській області. Місцевий осередок “Європейської солідарності” таку поведінку вже екс-соратників засудив та звинуватив у так званій мімікрії до більш рейтингових політсил.

Увійшли до партії Коломойського-Палиці Олег Романюк та Віталій Богданов, які у міськраді є представниками так званими опозиції до промерської більшості та міського голови Володимира Миколаєнко.

Поки що “За майбутнє” не представило місцеві осередки партії. Але, вочевидь, у Херсоні на вибори політсилу поведе саме Віталій Богданов, для якого ця партія буде вже пʼятою за весь час депутатської карʼєри. До цього, він був членом “Соціал-демократичної партії України”, яку очолював кум президента країни-агресора Віктор Медведчук. Згодом перейшов до “Батьківщини”, де навіть очолював фракцію у міськраді. Далі у біографії Віталія Богданова зʼявилися “Україна вперед” – політсила одіозної Наталії Королевської, яка стала технічним клоном “Партії Регіонів” та “Укроп”, яку фінансував вже згаданий Ігор Коломойський.

Самого Віталія Богданова очільник Херсона Володимир Миколаєнко називає шахраєм, посилаючись на рішення суду від 4 червня 2002 року. У ЗМІ оприлюднили його текст. В документі вказано, що тодішній керівник ТОВ АПФ “Сепро” Богданов та його заступник брали кредит під заставу майна, яке не належить компанії. Як зазначено у рішенні суду, Віталія Богданова визнали винним у шахрайстві та призначили йому покарання у вигляді арешту на 2 роки, від якого його було звільнено з випробувальним строком. Окремо Богданову закидають тотальний розпродаж комунального майна в часи очільництва профільної депутатської комісії під час минулих депутатських каденцій.

Про рейтинг “За майбутнє” казати нічого, адже політсила не потрапила в результаті останніх опитувань електоральних вподобань херсонців, набравши менше відсотка від голосів респондентів.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close