ПолітикаПублікації

Депутат Херсонської міськради Сальдо обрав передвиборчий піар замість роботи у сесійній залі

Володимир Сальдо покинув сесійну залу, де триває “довгограюче” засідання сесії міськради. Що ж стало для кандидата на посаду очільника Херсона важливішим за виконання депутатських обов’язків? Банальний передвиборчий піар!

Просто зараз відбувається зустріч Володимира Сальдо з обдуреними вкладниками кредитної спілки “Громада”, який привів проросійський провокатор Кирило Стремоусов. Варто зазначити, що подібні зустрічі вкладників спілки з представниками передвиборчих штабів різних політичних сил супроводжувалися скандалами та гучними викриками, то похід пенсіонерів до Сальдо проходить більш ніж спокійно.

Як видно з чисельних прямих ефірів у соцмережах, вкладники “Громади” спокійно слухають чергові передвиборчі обіцянки Сальдо.

Варто нагадати, що раніше СБУ провело обшук у квартирі Кирила Стремоусова по кримінальному провадженню за фактом державної зради. У проросійського активіста було вилучено комп’ютерну техніку. Як стало відомо із судового засідання по обранню запобіжного заходу керівниці ГО “Русич” Тетяні Кузміч, Стремоусов проходить по даній справі свідком. Сам же активіст через соцмережі оголосив про збір коштів на заставу — більше півмільйона гривень.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close