ПолітикаПублікації

Хто цей “джокер” в “потужній команді” нового очільника херсонського Держгеокадастру

Тільки ледачий ще не чув що коїться в головному управлінні Держгеокадастру у Херсонській області. Вже два тижні як управління очолив Олександр Паливода, колишній керівник департаменту АПК облдержадміністрації, і тиждень як став головним героєм скандальних статей місцевих і загальноукраїнських виданнь ЗМІ та репортажів деяких телеканалів. Ні для кого не секрет що Геокадастр завжди був ласим шматком для недобросовісних чиновників, які всіма способами намагалися “дорватись до кормушки”. Але нарешті прийшла людина з “чіткою метою – наведення порядку в області в земельних правовідносинах, припинення злочинних схем…” який має “чіткий план та потужну команду”, про що зазначив на своїй світлині в соцмережі новопризначений керівник.

З чітким планом все зрозуміло: злити всю інформацію яка є в кадастрі невідомим особам, та звільнити максимум працівників. А хто не хоче звільнятись “добровільно”, можна щось зламати. Зокрема, від рук Олександра Паливоди постраждав заступник начальника управління Держгеокадастру Олександр Лабенок, який отримав ушкодження руки. Наразі за цим фактом поліція відкрила кримінальне провадження.

Але найцікавіше — “потужна команда”, яку привів Олександр Паливода з собою. Ймовірно, ключовою особою в ній є колишній очільник управління Держгеокадастру Ігор Шапран, який увійшов в історію Херсонщини як “кращий схематозник та земельний дерибанщик”. Чого вартий лише скандал за його участі, пов’язаний з безоплатною роздачею “своїм людям” 72 гектарів землі, що належала державі.

На відео: в кабінеті Олександра Паливоди Ігор Шапран є частим гостем

Ні для кого не є секретом що в призначенні Олександра Паливоди на посаду очільника Держгеокадастру в області значну роль зіграв рідний дядько новопризначеного керівника Микола Халупенко, за сумісництвом відомий на Херсонщині депутат облради та голова асоціації фермерів.

Та найцікавіше інше! Саме Микола Халупенко, ще зовсім недавно був ярим противником, і однім з ініціаторів оголошення недовіри депутатським корпусом облради колишньому очільнику геокадастру Ігорю Шапрану. Виходить, що колишні вороги тепер друзі?

Мабуть істина криється в іншому! Поважний депутат і фермер зрозумів, що без такого “професіонала” як Ігор Шапран у новоспеченого землевпорядника не вийде оперативно досягнути основної мети всього цього призначення – максимально відвести в оренду і власність масиви земель сільськогосподарського призначення йому та щонайближчому оточенню, розпорядником яких на даний час являється Держгеокадастр. Ось такий він “чіткий план та потужна команда”…

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close