ПолітикаПублікації

Коаліція в Скадовській райраді перевела Віталія Булюка до плеяди “політичних лузерів”

Провал партії “Наш край” на Херсонщині за підсумками місцевих виборів ставить подальшу політичну кар’єру Віталія Булюка під сумнів. Незважаючи на те, що до обласної ради потрапили 7 депутатів від цієї політсили, отримати високу посаду заступника голови, як це було минулої каденції, Булюк вже не зможе.

Партії, які пройшли до облради, в кулуарах вже обговорюють розподілення крісел в президії. Але кандидатура Віталія Булюка навіть не звучить з вуст політиків. Останнім оплотом люстрованого очільника митниці міг стати Скадовський район, який після адмінреформи перетворився на ласий шматок для “політичного феодала” на кшталт Булюка.

Перша сесія ради Скадовського району відбулася 27 листопада. Тоді ж було обрано й головуючого. Ним став Віталій Соловйов — очільник розформованої в наслідок адмінреформи Голопристанської райради, якого було обрано від президентської політичної партії “Слуга народу”. За нього проголосувала більшість — 22 депутати з 37 присутніх.

Така ситуація свідчить про сформовану “Слугою народу” коаліцію, яка позбавила Віталія Булюка впливу на район, переводячи його до плеяди “політичних лузерів”. Чи очікувати в такому випадку провокацій від очільника обласного осередку “Нашого краю” провокацій на Скадовщині для дискредитації чинної влади на кшталт фабрикування судових проваджень відносно міського голови Скадовська Олександра Яковлева, покаже час.

Нагадаємо, що Офіс Генпрокурора готує оголошення підозри Віталію Булюку в рамках кримінального провадження за статтями “Зловживання владою” та “Службове підроблення”, яке було відкрито ще у 2015 році. Правоохоронці виявили схеми на херсонські митниці, які очолював Булюк, що призвели до втрат бюджету на суму більше 130 млн гривень.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close